der memorie aan de leden onzer Vereeniging bleek, dat het stuk niet zoo volledig instemming vond als verwacht werd. De Heer de Korver wil dan liever niets aan de Staatscommissie zenden, wijl deze instelling, als zij voorlichting onzerzijds meent noodig te hebben, die wel vragen zal. De Heer Hoffmann merkt op, dat per slot van rekening de tegen de memorie ingebrachte bezwaren niet van zoo overwegenden aard blijken te zijn, en wijl 't bepaald wenschelijk moet geacht worden, dat de Vereeniging aan de Staatscommissie hare meeningen kenbaar maakt, zou hij de memorie willen doen omwerken waar en zoover dit blijkens de voorstellen en besprekingen noodig is en haar in dien vorm willen aanbieden, vergezeld van eenige toe lichtingen. Na enkele opmerkingen omtrent den inhoud en vorm der aan te bieden stukken, waarbij ook nog de vraag wordt gehoord, of voor samenstelling der benoodigde stukken al dan niet een com missie zal worden aangewezen, doet de Voorzitter het voorstel, om aan de Staatscom missie aan te bieden de memorie, ontdaan van de teekenaars clausule en andere gewraakte bewoordingen, benevens een beknopt verslag, behelzende de conclusiën dezer vergadering, een en ander met de noodige toelichtingen, welk voorstel met algemeene stemmen wordt aangenomen. Naar aanleiding van de ter zake door den Voorzitter gedane vragen, wordt alsnog besloten de samenstelling en de aanbieding dier stukken over te laten aan het bestuur en dit de bevoegdheid te verleenen, desgewenscht uit de leden eene commissie van ad vies en bijstand aan te wijzen. Komt en behandeling punt C der agenda: Bespreking van en stemming over de door de leden: de Balbian, Colpa, J. Holthuizen, Hosang, Meijer, Persoon, Sillevis, Verhoeven, van der Veur en VJa.gem&ker, te's-Gravenhage, ingediende motie, luidende: De Vergadering kennis genomen hebbende van het artikel «Het kadastrale vraagstuk>- door de Redactie van het tijd schrift voor Kadaster en Landmeetkunde geschreven in de 5C aflevering van jaargang 1906, 8g

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1907 | | pagina 91