!32 te Hardenvijk, J. Huijkman te Amsteidam, M. W. L. van Alphen te 's-Hage en P. H. R. Beuming te Amsterdam, terwijl de Heer C. P. Treffers te Utrecht, daaraan als adviseerend lid werd toegevoegd. Deze commissie zal het recht hebben van aanvulling met Rijksambte naren, zooveel mogelijk gekozen uit alle Departementen van algemeen bestuur. De vergadering was hiermede ten einde. Van verschillende zijden was hulde gebracht aan het nobele denkbeeld van den inleider, die zich zooveel moeite heeft getroost om tot dezen eersten stap te geraken. Wij behoeven na hetgeen wij vroeger in dit blad over dit onder werp schreven wel niet te zeggen, dat wij ons van ganscher harte bij die hulde aansluiten en den voorsteller onze beste wenschen meegeven voor het welslagen van den zeker niet gemakkelijken arbeid, die nog te verrichten valt. De eerste stap is gezet, de tweede zal de commissie zetten, de derde zal aan de Rijksambtenaren zijn. Moge hun aantal overweldigend zijn. Weekbl. voor de adtn. der dir. belastingen enzi) TRACTEMENTSREGELING BIJ DEN «VERMESSUNGS- DIENST» IN BEIEREN. Door de beiersche Regeering is aan den Landdag de volgende tractementsregeling der ambtenaren van den «Vermessungsdienst» voorgesteld Director des Katasterbureaus, Director der Flurbereinigungs- kommission, Aanvangstractement 8400, met driejaarlijksche verhoogingen achtereenvolgens 915099001065011400 Mark; Steuerrdte des Katasterbureaus, der Regierungen en der Flur- bereinigungskommission, als boven 60006600730078008400 Mark; Steuerassessoren en Obergeometer des Katasterbureaus, der Regierungen, der Flurbereinigungskommission en der Staats- eisenbahnverwaltung, als boven 480054006000—66007200 Mark;

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1908 | | pagina 134