166 h. Ondersteuningsfonds en herstellingsoord voor Rijks-ambte naren. i. Het aanstaand 25-jarig bestaan der Vereeniging. k. Statuten der Vereeniging. i°. Behandeling der vraag: Acht dc Vergadering wijziging der bestaande Statuten noodzakelijk, of enkel toevoeging van een Huishoudelijk Reglement voldoende? 20. Zoo noodig behandeling der toegezonden Concepten. De vergadering wordt geopend te ruim 10V2 uur. Aanwezig de heeren: Albers, Alving, Bakker, Bes, Boddé, Boer, Bor, ten Braak, van der Deure, S. Eisinga, Feenstra, Ferwerda, Feteris, Gombault, de Grebber, H. P. de Haan, J. W. den Hartogh, Henrard, Hengeveld, Hietink, Hof, Hoffmann, Hondius, Hosang, Houben, Hunse, Kann- giesser, J. Kater, Kolkers, de Korver, Meijer, H. J. Molema, Mooy, Mulder, Neuteboom, Oldenziel, Paulussen, Persoon, Pieters, E. Pollen, M. Pollen, Raeven, van Ries- sen, de Ruiter, Smit, Spuijbroek, Staal, Stakman, Suk, van der Veur, Verhoeven, G. K. Vos, van der Voort, de Vries, J. B. T. Vriend, de Vroome, Wagemaker, R. A. de Wal, J. H. de Wal, Weijgers en Zijlstra. (61). De Voorzitterde heer Paulussen, opent de vergadering met de volgende toespraak: Mijne Heeren, Het is mij aangenaam, deze 24ste Algemeene vergadering onzer Vereeniging te mogen openen, en te kunnen getuigen van Uwe trouwe opkomst, waardoor U doet blijken, dat het wel en wee der Vereeniging U ter harte gaat. Het is dan ook namens het Bestuur, dat ik U allen, die hier gekomen zijt met den wensch, om de belangen der vereeniging te zamen te behartigen en tegelijkertijd om oude vriendschapsbanden te versterken en nieuwe aan te knoopen, van harte welkom heet. Er zal thans wederom veel van Uwe aandacht gevergd worden, want het aantal punten der agenda is groot. Evenwel, wannéér wij allen bezield zijn met liefdegevoelens voor ons vak en wanneer ons eenig streven is, de vaan hoog te houden, waaronder onze

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1908 | | pagina 172