i S van dit onderwerp in de algemeene vergadering te houden in de maand September 1908. Deze concepten werden met begeleidende circulaire in de maand Juli aan de leden toegezonden, met verzoek eventueele opmerkingen vóór 12 Aug. daaraanvolgende aan den Secretaris toe te zenden. De begeleidende circulaire luidt: Amsterdam, Juli 1908. Aan de Leden der Vereeniging voor Kadaster en Landmeetkunde. Mijne Heeren, Hoewel het ons voorkomt, dat het niet strikt noodzakelijk is tot wijzi ging der Statuten onzer Vereeniging over te gaan, hebben wij ingevolge de opdracht der algemeene vergadering van 23 September 1.1. de eer, U hieronder Concepten van Statuten en Huishoudelijk Reglement aan te bieden, die, zoo noodig gewijzigd, aan het oordeel der aanstaande alge meene vergadering zullen worden onderworpen. Om de behandeling dezer projecten in die vergadering zooveei mogelijk te bekorten, verzoeken wij U, Uwe zienswijze, waar die daarvan mocht afwijken, te willen mededeelen vóór 12 Augustus a.s. aan den Secretaris {Valeriusstraat 18 Amsterdam). Het Bestuurens. Een tiental voorstellen tot wijziging der ingediende concepten werd ontvangen. Bij eventueele behandeling kan daarmede rekening worden gehouden. Den 2 2en Augustus werd ontvangen eene circulaire van eene Commissie tot oprichting van een «Algemeenen Bond van Neder- landsche Rijksambtenaren» (voorloopig secretaris de heer te Kolsté te Utrecht Het Bestuur heeft gemeend, dat niet kon worden voldaan aan de uitnoodiging tot het zenden van afgevaardigden, eventueel met een imperatief mandaat, naar de tot gemeld doel op 13 Sep tember te Utrecht gehouden Algemeene Vergadering. Belangstellende leden onzer Vereeniging kunnen zich persoonlijk tot den Secretaris dier Commissie wenden. Krachtens besluit der vorige algemeene vergadering werd den 9en September j.l. het volgend rekest verzonden.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1908 | | pagina 187