3 837.50 9 000,00 2 400,00 950,00 245 WEDUWEN- EN WEEZENFONDS VOOR BURGELIJKE AMBTENAREN. Regeling van ontvangsten en uitgaven voor het jaar ïgog. Het ter zake ingediende wetsontwerp bevat de volgende begrooting van uitgaven en middelen Uitgaven. Artikel I. Traktementen, voor zoover zij niet uit het volgende artikel moeten bestreden worden, van den directeur en van de verdere ambtenaren, van den kamerbewaarder-concierge, van de boden en van den vasten knecht, toelage van den kamerbewaarder-concierge als abonnement voor het schoonhouden der lokalen, belooning voor een bode wegens het stoken en onderhouden van den heetwaterverwarmingsketel, benevens belooningen voor schrijf- en rekenwerk van tijdelijke bij het fonds werkzaam gestelde personenf Artikel Ibis. Periodieke traktementsverhoogingen in vorige jaren toegekend en in den loop van het begrootings- jaar nog toe te kennen aan de in artikel I bedoelde ambtenaren beneden den rang van adjunct-commies en aan de bedienden Artikel II. Bureel- en lokaalbehoeften, drukwerk en aankoop van boeken Artikel III. Toelagen en presentiegelden voor commis sarissen f Artikel IV. Reis- en verblijfkosten van commissarissen, van den directeur en van de ambtenaren en bedienden Artikel V. Aandeel van het Weduwen- en Weezen- fonds voor Burgerlijke Ambtenaren in de toelagen en presentiegelden van de leden van den Pensioenraad voor Burgerlijke Ambtenaren Artikel VI. Onderhoud, assurantiepremie en bewakings- kosten door de gemeente-brandweer van het gebouw waarin de bureelen zijn gevestigd en onderhoud van den tuin achter dat gebouw, benevens toelage van een bouw kundige, belast met het toezicht over het gebouw Artikel VII. Pensioenen van weduwen en weezen van burgerlijke ambtenaren1410000,00 Artikel VIII. Pensioenen van weduwen en weezen van onderwijzersf 90000,00 32 700,00 1 500,00 2 000,00

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1908 | | pagina 251