io6 Voor 2344 X 1629 vindt men (op regel 16) 37 met 504 met 00; en voorts (op regel 29) 67 met 976. Product 3750400 -)- 67976 3818376. Ook bij deze tafel zal het weinig moeite kosten ze bij deeling, tweede- en derdemachtsworteltrekking te bezigen. -D. W. VEREENIGING voor KADASTER en LANDMEETKUNDE. Voorloopig Bericht Het Bestuur deelt mede, dat de 25ste Algemeene Vergadering, die volgens besluit der vorige vergadering moet worden gehouden te 's-Gravenhage in de maand Augustus 1909, is bepaald op 2 Augustus a.s. Op verzoek van het Bestuur heeft de Directeur der Topogra- phische hirichting te 's-Gravenhage, de heer Luitenant-Kolonel S. P. Lindhout, op de meest hoffelijke wijze toegestaan, dat de leden onzer Vereeniging den dag daarna, onder deskundige leiding, een bezoek brengen aan die met zooveel lof bekende inrichting. Met 't oog op dat bezoek, wordt de bijzondere aandacht der leden gevestigd op het artikel: «Een bezoek aan de Topogra- phische Inrichting», voorkomende in jaargang II (1887) blz. 1 en volgende, van ons tijdschrift. Met deze aflevering van het Tijdschrift wordt aan de leden verzonden een exemplaar van het ontwerp voor een Huishoudelijk Reglement, samengesteld door de commissie, die van de laatste Algemeene Vergadering daartoe opdracht ontving. Het Bestuur is voornemens, dit ontwerp op de komende Al gemeene Vergadering in behandeling te brengen. Op die vergadering zal mede aan de orde gesteld worden de aansluiting van onze Vereeniging bij de Vereeniging tot onder steuning van ambtenaren en beambten in Rijks dienst. Uit de «Brochure», door het Bestuur dier vereeniging aan de leden van de Vereeniging voor K. en L. toegezonden, blijkt, dat de bedoelde ondersteuningsvereeniging, welker oprichting reeds een punt van bespreking op onze laatste jaarvergadering uitmaakte, zich thans heeft geconstitueerd. Zal van deze vereeniging kracht uitgaan,

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1909 | | pagina 106