VERSLAG DER 25STE ALGEMEENE JAARVERGADERING op 2 en 3 Augustus 1909 te 's-Gravenhage in het Café «Hollandais», Groenmarkt. Maandag 2 Augustus, 10 uur v.m. Punten van behandeling: a. Openings- en herdenkingsrede van den Voorzitter. b. Verslag van den toestand der Vereeniging. c. Rekening en verantwoording over 1908. Commissie tot het nazien der rekening: H.H. A. S. Keurschot, J. W. den Hartogh en S. Suk te Amsterdam. d. Voorstel tot bestrijding van het te kort over 1908. e. Begrooting voor 1910. Voorziening in de redactie van het tijdschrift. g. Bepaling der plaats van bijeenkomst in 1910. h. Verkiezing van een lid van het Bestuur (Voorzitter) in de plaats van den Heer P. W. H. Paulussen (niet herkiesbaar). i. Aansluiting der Vereeniging bij de „Vereenigi?ig tot ondersteuning van ambtenaren en beambten in Rijks dienst k. Behandeling van het concept Huishoudelijk Reglement, samengesteld door de Commissie, daartoe in de vorige algemeene vergadering benoemd. Dinsdag 3 Augustus. 9 uur v.m. Bijeenkomst in het Café „Hollandais". 10 uur v.m. Bezoek aan de Topografische Inrichting te s-Gravenhage onder deskundige leiding, welwillend aangeboden door den Directeur, den heer Luitenant-Kolonel S. P. Lindhout. 12 uur v.m. Lunch in het „Gouden Hoofd". De vergadering vangt aan 10.15 v.m. Aanwezig de heeren: Alving, de Balbian, Baning, Boer, van den Bout, ten Braak, Colpa, Decides, P. van Dijk, O. Eisinga, Fétéris, Gombault, H. P. de Haan, A. N. Hamelberg, P. J. Hamel-.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1909 | | pagina 153