Het gcheele Huishoudelijk Reglement wordt aangenomen. De vergadering besluit, de benoeming van de Commissie bedoeld in de tweede alinea van art. 29 Huishoudelijk Reglement voor dit jaar aan den Voorzitter over te laten. De Voorzitter wcnscht -te-€etnmissie-voer diet ontworpen van het Huishoudelijk Reglement geluk met de aanneming en dankt haar namens de Vereeniging voor den tijd en de moeite aan den geleverden arbeid besteed. Op zijne vraag, of nog iemand iets in het belang der Vereeniging heeft te zeggen, verkrijgt de heer Wagemaker het woord. De heer Wagemaker betuigt den aftredenden Voorzitter dank en hulde namens allen voor hetgeen hij gedurende drie moeie- lijke jaren voor de Vereeniging heeft gedaan. Applaus. De heer Paulussen is den heer Wagemaker en den leden zeer erkentelijk voor de waardeerende woorden. Hij treedt wel af, maar men kan op zijne belangstelling en medewerking blijven rekenen. Hij dankt ook de heeren, die gedurende de drie jaren van zijn voorzitterschap met hem hebben zitting gehad in het Bestuur voor de aangename wijze, waarop zij hebben samengewerkt en de leden voor de welwillendheid bij de discussies, die zijne taak zooveel gemakkelijker maakte. Hij wenscht der Vereeniging voortdurenden bloei toe, en dat zij moge bereiken, wat zij zich als doel steeds voor oogen stelde. De heer H. P. de Haan zegt, dat de Voorzitter nu wel aftreedt, maar dat het hem nuttig en wenschelijk voorkomt in verband met het huidige stadium der gevraagde traktementsregeling", dat het feitelijke neerleggen zijner functie eerst zal plaats hebben, nadat de in uitzicht gestelde audiëntie bij Z. E. den Minister van Financiën heeft plaats gehad. Ook de heer den Hartogh vindt het noodzakelijk, dat de heer Paulussen eventueel ter audiëntie gaat. De heer Paulussen deelt mede, dat die zaak door het Bestuur reeds is besproken. Hij is het eens met de heeren de Haan en den Hartogh, natuurlijk voor zoover de Statuten dat toelaten. Het gebruik is, dat het aftredende bestuurslid aanblijft tot na het verschijnen van het verslag der Jaarvergadering. De heer Krijgsman zegt de Commissie voor het Huishoudelijk Reglement dank voor hetgeen zij verricht heeft. Hij meent, dat, i go

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1909 | | pagina 192