Verplaatsing van landmeters Met i Juni 1910: N. P. Stakman, van Dordrecht naar A msterdam. Met 1 Augustus 1910: J. M. H. Heines, van Enschedé naar s-HertopenboschB. H. Rethmeier van Enschedé naar Arnhem. Verplaatsing van adspirant-landmeters Met 1 Augustus 191 o C. J. Kluvers, J. B. Th. Vriend en R. Eefting van 's-Gra- venhage naar Enschedé. G. W. H. van de Ven en A. Theil van Rotterdam naar Enschedé. P. Rietsema, M. H. F. Meertens en G. K. Vos van Leiden naar Enschedé. A. van der Deure van s-Gravenhage naar Alkmaar. Verplaatsing van teekenaars Met 1 Augustus 1910: G. J. Viehoff, van Zwolle naar Utrecht. J. Grooters, van Arnhem naar Heerenveen. J. S. Runeman, van Almelo naar Arnhem. J. D. Meijer, van Heerenveen naar Almelo. Met 1 October 1910: A. Kramer, van Hoorn naar Utrecht. P. Th. M. Velzeboer, van Utrecht naar Hoorn. Het bureau van den ingenieur-verificateur der Domeinen wordt 1 Augustus gevestigd te Nijmegen. Aan het bureau worden werk zaam gesteld: met 1 Augustus de landmeter der Domeinen C. A. Feteris thans te Gorinchem en de teekenaar W. J. A. Be ij er thans te Leeuwarden met 1 September de teekenaars C. G. F. Klotz en J. L. M, Bouman, beiden thans te 's-Hertogenbosch met 1 November de teekenaar J. Slingerland thans te Breda en de teekenaar C. S. van Steensel van der Aa thans te Utrecht. Verder wordt de teekenaar A. Groeneveld de Kater thans te Zutphen met 1 September verplaatst naar Dordrecht. 128 o

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1910 | | pagina 132