205 belast met de waarneming der betrekking van controleur der grondbelasting, met bepaling, dat hij als zoodanig tijdelijk wordt toegevoegd aan den controleur van dien tak van dienst te Arnhem; zijn. met wijziging in zooverre van het Kon. besl. van 28 Januari 1907, van den kring der controle der grondbelasting te Zutphen afgescheiden de tot het kantoor der hypotheken en van het kadaster te Arnhem behoorende gemeenten Apeldoorn, Beek bergen, Voorst, Nijbroek, Twello en Wilp en zijn die gemeenten toegevoegd aan den kring der controle Arnhem, een en ander met ingang van 1 April 1911. Bij resolutie van den minister van financiën zijn met ingang van 1 November benoemd tot adspirant-landmeter van het kadaster: J. H. Jonas, te Leeuwarden-, P. Verhage, te s-Gravenhage\ J. J. A. H eezemans, te Dilvarenbeek-, J. H. van Mameren, te Arnhem-, H. Vermeulen, te Zaandam-,}WHoving, te Deventer-, T. D. Kiers, te Laag-Soeren-, W. R. Smits, te Steggerda-, D. Eefting, te Winschoten-, W. Suurmond, te 't Zand. Examen landmeter. Bij beschikking van den minister van binnenlandsche zaken zijn benoemd, in de commissie tot het examineeren van hen, die een diploma van geëxamineerd en beëedigd landmeter verlangen, voor het jaar 1910: tot lid en voorzitter: H. J. Heuvelink, hoogleeraar aan de Technische Hoogeschool te Delft-, tot leden: Dr. J. A. Barrau, hoogleeraar aan de-Technische Hoogeschool te Delft-, M. S. van Dunne, bewaarder van de hypotheken en het kadaster te Utrecht-, M. de Vos, landmeter van het kadaster te Leeuzvarden.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1910 | | pagina 211