BIBLIOTHEEK DER VEREENIGING. Deze instelling werd in het afgeloopen jaar, behalve met de gewone periodieken, verrijkt met: Reglement pour la conservation du cadastre du Royaume de Belgique. Bruxelles 1877. Reglement pour la conservation du cadastre du Royaume de Belgique, Modèles. Bruxelles 1877, Th. Lesigne. Deze beide werken ontving de bibliotheek ten geschenke van den heer G. Mas sart, géomètre du cadastre te Luik. Nestier, (Albert). Der logarithmische Rechenschieber und sein Gebrauch, Lahr i. B. 1910, A. Nestier. Jaarcijfers voor het Koninkrijk der Nederlanden. Rijk in Europa. 1909. 's-Gravenhage 1910. Gebr. Belinfante. (Presentexemplaar). Nederlandsche Rijksdriehoeksmeting. Rechthoekige coördinaten. II. Zuid-Limburg. Uitgave van de Rijkscommissie voor Graadmeting en Waterpassing. Delft 1910, J. Waltman Jr. (Present-exemplaar). Jaarverslag van den topographischen dienst in Nederlandsch- Indië over 1909. Vijfde jaargang. Batavia 1910, Landsdrukkerij. (Present-exemplaar). Buysman, (H. J.) Landmeten en waterpassen, LIaarlem 1910, de Erven F. Bohn. (Present-exemplaar). 251 Van klachten, als hier bedoeld, is trouwens dit jaar aan het Departe ment van den ondergeteekende niet gebleken, terwijl in 1909 slechts ééne dergelijke klacht werd ingediend. Naar het oordeel van den ondergeteekende is het derhalve niet noodig thans maatregelen te nemen om verandering te brengen in den bestaanden toestand. Vergadering van 23 December 1910. In de Vergadering van 23 December 1910 werden de artikelen 38 a 43 zonder beraadslaging en zonder hoofdelijke stemming aangenomen.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1910 | | pagina 257