Ocagne, (Maurice d')- Le calcul simplifié par les procédés mécaniques et graphiques; histoire et description sommaire des instruments et machines a calculer, tables, abaques et nomogrammes. 2e édition, Paris 1905, Gauthier-Villars. Loewe, Landmesser. Rechenscalen für numerisches und graphisches Rechnen. Liebenwerda, Reiss. Heydeman, (VV. J.) Reginselen der Beschrijvende Meetkunde. Amsterdam, Wed. J. Ahrend Zoon. (Present-exemplaar). Vlakke Driehoeksmeting. Amsterdam, Wed. J. Ahrend Zoon. (Present-exemplaar). Wiskundige hoofdstukken dienende als noodzakelijke inleiding tot de differentiaal- en integraalrekening, voor den technicus, die de hoogere wiskunde door zelfstudie wil leeren; tevens bevattende de eigenschappen en constructies der kromme lijnen en oppervlakken welke voor den technicus van gewicht zijn. Amsterdam, Wed. J. Ahrend Zoon. (Present-exemplaar). Differentiaalrekening voor den technicus. Amsterdam, Wed. J. Ahrend Zoon. (Present-exemplaar). Integraalrekening voor den technicus. Amsterdam, Wed. J. Ahrend Zoon. (Present-exemplaar). Koningh, (Cl. de). Catalogus van geodetische instrumenten. (Present-exemplaar). Als ruil-exemplaar wordt vanaf 1 Januari 1910 ontvangen: Tidskrift för Landtmateri. Utgitven at Viktor Ekstrand Stockholm. Oesterreichisghe Zeitschrift für Vermessüngswesen. Redigiert von E. Dolezal und S. Wellisch. Wien. VEREENIGING voor KADASTER en LANDMEETKUNDE. Nieuwe Leden: H. Wertheim, notaris te Amsterdam; J. G. Pompe, landmeter van het kadaster te Zutphen\ 252

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1910 | | pagina 258