253 A. K. Nunnink, landmeter van het kadaster te Zutphen P. Wind, S. J. Posthuma, Utrecht-, T. D. Kiers, adspirant-landmeter van het kadaster te J. J. A. Heezemans, Eindhoven-, H. Vermeulen, Haarlem. Ingevolge art. 38 van het huishoudelijk reglement worden de leden en abonné's verzocht hunne contributie ad f 5.resp.y2.50 vóór 1 Maart a.s. toe te zenden aan den ondergeteekende. Na dien datum zal over het bedrag verhoogd "met het invorderings- recht worden beschikt. Door aan dit verzoek gehoor te geven, besparen de leden zichzelf onnoodige kosten en verlichten zij de taak van den Secretaris-Penningmeester, J. Zijlstra J.Tz. BERICHTEN. Bij Kon. Besl. d.d. 22 December 1910, n°. 34, is benoemd tot bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Haarlem, B. Haga, thans in gelijke betrekking werkzaam te Deventer. Op 13 Januari 1911 is overleden de heer H. S. van Slooten, bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Tiel. Bij Kon. Besl. van 28 Januari 1911, n°. 36, zijn, met ingang van 1 Febr. 1911, de na te noemen ontvangers der directe be lastingen en accijnzen benoemd tot adjunct-controleur der grond belasting: A. G. Jalink, te Westervoort, met bepaling, dat hij als adjunct controleur wordt toegevoegd aan den controleur der grondbelasting te Utrecht; A. A. H. Soutendijk, te Spanbroek, met bepaling, dat hij als adjunct-controleur wordt toegevoegd aan den controleur der grondbelasting te Breda;

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1910 | | pagina 259