Bij de eerste vrije stemming werden uitgebracht 55 geldige stemmen. Hiervan krijgen de heeren Kreeftenberg 22, Pos- thuma 16, Krijgsman 5, de Korver 4, Hollestelle 2, de Vroome 1, J. Mulder 1, Roelofsen 1, terwijl 3 blanco stemmen zijn uitgebracht. Bij de tweede vrije stemming worden uitgebracht 54 stemmen, waaronder 3 blanco. Van de overige 51 krijgen de heeren Kreeftenberg 27, Posthuma 15, Krijgsman 3, de Kor- ver 3, Hollestelle 2 en Mulder 1 stem. Zoodat de heer Kreeftenberg" is gekozen. Onder applaus der vergadering neemt de heer Kreeftenberg de benoeming aan. De voorzitter wenscht den heer Kreeftenberg geluk met zijn benoeming en de vergadering met haar keuze. Punt h. De voorzitter. Volgens art. 30 van de statuten der pensioen- vereeniging moeten vóór 1 September door de besturen der aangesloten vereenigingen, de geloofsbrieven van een of meer afgevaardigden worden ingediend. Uw bestuur kon daaraan niet geheel voldoen, daar onze vergadering niet vroeger dan 4 September kon worden gesteld. We waren van oordeel dat in het belang van de kas een te Utrecht woonachtig lid als afgevaardigde behoorde aangewezen te worden. Op verzoek van het bestuur werd de heer P. J. Ha melberg bereid bevonden onder uwe nadere goedkeuring die functie te vervullen. Aan het bestuur van de Pensioenvereeniging werd hiervan kennis gegeven. Wij stellen u daarom voor den heer Hamel berg voor dit jaar en tevens voor het volgend jaar als afgevaar digde aan te wijzen. De heer Hoffmann denkt wel dat een der heeren uit Utrecht als afgevaardigde naar de vergadering der Pensioenvereeniging wil gaan en geeft in overweging den heer Posthuma te be noemen. Besloten wordt 2 leden af te vaardigen (met 't oog op de kas, liefst in Utrecht woonachtig) voor dit jaar en voor het volgend jaar. Bij de stemming verkrijgen de heeren P. J. Hamelberg 37, Posthuma 33, Verhoeven 1, van Ameijden 4, Hoffmann 7 24I

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1911 | | pagina 247