verhandelingen over mathematische onderwerpen; vooral cliché's zijn duur en bovendien was de omvang van den 25^ jaargang aanmerkelijk 50 bladz.) grooter dan gewoonlijk het geval is. Besloten wordt ten slotte om nog niet in het te kort te voorzien. De begrooting dus sluitend met het te kort van het vorig jaar wordt nu aangenomen. Punt e. De Voorzitter deelt mede dat de heer de Vries met 1 Januari 1911 ontslag neemt als redacteur en op een dringend verzoek van het bestuur om redacteur te blijven niet meent te kunnen ingaan, het be stuur respecteert de redenen van den heer de Vries en brengt hulde aan zijn arbeid. Daar het bestuur er niet in mocht slagen opnieuw een tweeden redacteur te vinden heeft de heer Ham elberg zich bereid verklaard zoo noodig voorloopig de redactie alleen te voeren. In verband met het medegedeelde vraagt de Voorzitter of de vergadering evenals vroeger de voorziening in de redactie aan het bestuur wenscht over te laten, welke vraag' de vergadering met applaus beantwoordt. De heer Krijgsman is van oordeel dat het vorige jaar de voorziening in de redactie bij uitzondering aan het bestuur werd overgelaten, hij zou liever zien dat de redactie door de vergadering werd benoemd. Spreker is het niet eens met den Voorzitter, die uit het applaus, dat op diens voorstel volgde, de conclusie trok, dat het voorstel was aangenomen. Hij vraagt stemming er over. De Voorzitter wijst er den heer Krijgsman op dat als regel de voorziening in de redactie aan het bestuur werd overgelaten. Wil de vergadering dat nu zelf doen, zooveel te beter; het bestuur heeft geen anderen candidaat. Daar de vergadering niet met candidaten voor den dag komt, verzoekt de Voorzitter den leden, die de voorziening in de redactie niet aan het bestuur wenschen over te laten, op te staan. Drie leden staan op. De heer Krijgsman: «Nu weten we niet, of er ook blanco stemmen zijn». De Voorzitter verzoekt nu den leden, die de voorziening in de redactie aan het bestuur wenschen over te laten, op te staan. Allen staan op, behalve de drie, die bij de eerstgehouden stemming opstonden, waardoor het bestuursvoorstel is aangenomen. 24

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1911 | | pagina 24