25 Punt f Bij de gehouden stemming over de plaats van bijeenkomst in 1911 zijn 35 stemmen voor Amsterdam, 15 stemmen voor Arnhem, 3 voor Utrecht, 1 stem voor Nijmegen en 1 voor Den Haag, zoodat de volgende algemeene jaarvergadering weer te Amsterdam zal worden gehouden. Punt g. Thans is aan de orde de verkiezing van een bestuurslid in de plaats van den heer E. Weijgers (niet herkiesbaar). Op verzoek van den Voorzitter fungeeren als stemopnemers de heeren Verhoeven en Wagemaker. Uitgebracht worden 57 stemmen (waarvan 4 blanco), 25 op den heer van Riessen, 9 op den heer Krijgsman, 3 op den heer de Korver, 2 op den heer W. Holthuizen, en op de heeren Colpa, Feteris, W. J. de Haan, A. Hamelberg, P. J. Hamelberg, Henrard, Hollestelle, Jansma, J. Kater, Ivreeftenberg, Paulussen, Persoon, W. J. Smit en Wage maker ieder 1 stem, zoodat er geen volstrekte meerderheid is en een tweede vrije stemming moet plaats hebben. Tijdens de tweede vrije stemming plaats vindt, wordt met het oog op den reeds gevorderden tijd met de behandeling van punt h van de agenda aangevangen. Punt h. Aan de orde is nu de «Aansluiting der Vereeniging bij de Pensioenvereenigiging van Burgerlijke Ambtenaren.» De Voorzitter licht dit punt toe en legt er den nadruk op dat aansluiting aan de Pensioenvereeniging een vrij groot offer aan de kas vraagt n.l. f20.per jaar. Het streven der Vereeniging heeft zeer zeker aller sympathie, maar in de gegeven omstandig heden doet het bestuur geen voorstel en laat de beslissing liever geheel aan de Vergadering over. De heer Krijgsman doet na eenige discussie het voorstel tot aansluiting. Dit voorstel wordt voldoende gesteund en zonder verdere discussie aangenomen. Punt i. De Voorzitter leest voor het rekest door de Vereeniging van I

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1911 | | pagina 25