nische hoogeschool als middel van opleiding dan voor een vak school. Ook het aanzien van het vak wordt verhoogd door aansluiting bij Delft. De voorzitter verdedigt nogmaals de vakschool en zegt dat de heer van Woerden bij de behandeling van 't onderwerp opleiding gelegenheid te over gehad heeft z'n vragen ter beantwoording aan de vergadering voor te leggen. De heer Krijgsman merkt op dat na het reeds verhandelde we ons toch moeilijk meer tegen een vakschool kunnen verklaren; dat zou zijn het terugkomen op een dezen morgen genomen besluit. Nadat de heer van Woerden te kennen heeft gegeven dat hij het stadium waarin zich de kwestie der opleiding bevindt nog niet te ver gevorderd acht om zijn vragen te behandelen, sluit de voorzitter te 5V4 uur de vergadering. De heer Bin gen had intusschen de vergadering verlaten, zoodat geen gelegenheid meer bestond hem dank te zeggen voor de moeite, welke hij zich getroost had om den bezoekers der vergadering in de gelegenheid te stellen kennis te maken met een nieuw statief (zie bldz. 121 Tijdschrift 1911), dat in het vergaderlokaal door den heer Bin gen op verzoek van het bestuur was opgesteld. Na afloop der vergadering vereenigde het meerendeel der aan wezigen zich aan tafel in de bovenzaal van het restaurant de Kroon. Hoewel de 27e alg. vergadering goed bezocht was willen we niet nalaten den wensch uit te spreken, dat het besluit om het volgend jaar op Zaterdag bijeen te komen de opkomst nog tal rijker zal doen zijn. J. Zijlstra J.Tz. Zutphen, October 1911. '256

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1911 | | pagina 262