H5 aan baar echtgenoot, den comparant sub 6 gemeld, en onder be paling, dat dit gelegateerde niet zal zijn onderworpen aan voor meld vruchtgebruik, zoodat dit vruchtgebruik omvat de helft der nalatenschap, nadat daaruit eerst de gelegateerde waarde zal zijn genomen dat de boedelvereffening om allerlei oorzaken nog niet is af- geloopen dat de memorie voor het recht van successie, waarvoor uitstel voor inlevering is toegestaan, nog niet is ingeleverd en dat nog verschillende betalingen moeten geschieden; dat zij evenwel thans reeds eenige onroerende goederen, tot den boedel behoorende, willen verdeelen en voor een deel het testament thans reeds wenschen uit te voeren dat de toedeelingen, bij deze akte geschied, later bij de defini tieve scheiding zullen worden verrekend. dat tot de nalatenschap behooren de volgende onroerende goederen i°. een huis en erf, groot 10.50 are te Voorburg, bij het kadaster dier gemeente bekend in sectie A nummer 268, door partijen geschat op een waarde vanf 10000 2°. een stuk bouwgrond in die gemeente, kadastraal bekend in sectie B nummer 1030, hetwelk de erflaatster voor den tijd van 30 jaren, ingegaan op 1 Januari 1903, tegen een jaarlijkschen canon van ƒ100 in erfpacht heeft bekomen bij akte voor mij, notaris, van den 20™ December 1902, overgeschreven ten kantore van de hypotheken en het kadaster te 's-Gravenhage den 15e" Januari 1903 in deel 980 nummer 20, en waarvan de eigendom behoort aan den heer Jan Verduin te Voorburg. Dit recht wordt, met het daarop door erflaatster gestichte huis, geschat opf 9 000 30. een huis en erf te 's-Gravenhage, kadastraal bekend in die gemeente sectie A nummer 2000, met het recht van overbouwing over de naast dit perceel loopende gang, kadastraal bekend in diezelfde sectie nummer 2001; zooals dit recht van overbouwing door erflaatster was verkregen bij akte verleden voor mij, notaris, van den 5en Januari 1908, overgeschreven ten voormelden hypo- theekkantore den ioen dier maand deel 1101 nummer 50, waardf 21 000 terwijl de erflaatster nog had aangekocht van den heèr Jan

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1913 | | pagina 115