116 van Sloten te Voorburg bij akte voor mij, notaris, verleden 1 Januari 1911 een huis en erf aldaar, kadastraal bekend sectie C nummer 501, welk onroerend goed in eigendom zal worden geleverd na de betaling van den koopprijs ad f 1000; welke betaling nog niet is geschied, hoewel de termijn daarvoor reeds is verstreken dat, behoudens latere verrekening als is voorzegd, thans met onderling goedvinden wordt toegedeeld: i°. aan den 5e'1 comparant als fideï-commissair bezwaarde en aan den 6en comparant als verwachter het hiervoor sub 1 om schreven onroerend goed tegen een waarde van. f 10000 2°. aan de comparanten sub 1 en 3 in eigendom en aan den comparant sub 6 in vruchtgebruik, het erfpachtsrecht op den grond met het daarop gebouwde huis sub 2 voormeld tegen een waarde van9 000 Comparanten zijn verder overeengekomen: om de hierboven omschreven, niet toegedeelde goederen, tot den ien Januari 1918 onverdeeld in het gemeen te houden; dat dit goed tot dien tijd in beheer zal blijven bij den 6en comparant, die het zal verhuren, de grondbelasting en alle verdere lasten zal betalen en van de zuivere opbrengst aan de rechthebbenden zal rekening en ver antwoording doen, terwijl de rechten der comparanten op die goederen zullen blijven, zooals ze onmiddellijk na het overlijden van erflaatster zijn ontstaan. Gedaan en verleden op datum in het hoofd dezer vermeld in tegenwoordigheid van Jan Jansen, huisknecht, en Pieter de Vries, landbouwer te Voorburg, en door de comparanten, mij, notaris, en de getuigen onmiddellijk na voorlezing geteekend: A. van Dijk. B. van Dijk. J. van Dijk. M. Verwey—van Dijk. J. Verwey. W. van Zon. J. van Rijswijk. J. Jansen. P. de Vries. J. VAN den Burg, notaris. Geregistreerd te 's-Gravenhage den derden Mei 1912 deel 410 folio 15 verso vak 2. Twee bladen geen renvooien.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1913 | | pagina 116