"7 Ontvangen voor recht van scheiding 60 en wegens verbintenis tot het houden in onverdeeldheid 1.20. Samen ƒ61.20. De Ontvanger b.a., Get eekend) de Vries. Uitgegeven voor afschrift. (Geteekcnd) J. van den Burg. De candidaat gelieve i°. op de respectieve formulieren de boekingen en aanteeke- ningen te doen, waartoe deze akte voor de kadastrale boekhouding aanleiding geeft; 2°. op een afzonderlijk vel papier beknopt op te geven, welke behandeling deze akte voor de hypothecaire boekhouding moet ondergaanspeciaal aan te duiden hoe de boekingen moeten ge schieden in het Algemeen register; 3°. zijne meening omtrent punten, die hem betwist voorkomen, te motiveeren. Hierbij speciaal op te geven of bij deze akte is voldaan aan de wet op het notarisambt en aan andere wettenzoo neen, in welk opzicht niet, en mede te deelen welke gevolgen dit heeft voor de toepassing in de kadastrale en hypothecaire boek houdingen. Woensdag 19 Februari. 24 uur. Kadastrale Boekhouding. In de gegeven volgorde te behandelen. 1. Bij onderhandsche akte, ter overschrijving aangeboden, verkoopt A aan B een huis en erf gelegen ten westen van en grenzende aan het gemeentehuis van het dorp Monster, zijnde het verkochte huis plaatselijk gemerkt met N°. 78. Eene kadastrale aanduiding komt in de akte niet voor. Aan eene uitnoodigfinsf tot overschrijving van eene aanvullingsakte, vermeldende de kadastrale aanduiding, wordt geen gevolg gegeven. Bij plaatselijk onderzoek door den landmeter wordt vastgesteld welk eigendom de verkooper heeft overgedragen. Aan de akte wordt voor de kadastrale boekhouding geen gevolg gegeven. In het volgende jaar dient A een bezwaarschrift in tegen zijn aanslag in de grond- Notaris. O O

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1913 | | pagina 117