164 Bovendien bracht het bestuur na het in functie treden van den heer A. N. Hamelberg als voorzitter een bezoek aan het Departement om den heer Weygers na het aanvaarden van zijn nieuwen werkkring te complimenteeren. Vastlegging secundaire punten van den 2<'n rang. Hiermede is door het personeel der Rijkscommissie voor Graad meting en Waterpassing een aanvang gemaakt. Bestuursvergaderingen. Het bestuur vergaderde -iS November en 16 December 1912 te Arnhem, 18 Februari te Utrecht en 15 Juli te Arnhem. De redacteur woonde onze bijeenkomsten op onze uitnoodiging geregeld bij. Aan de ie en 3e vergadering nam ook de heer J. W. den II artogh deel. Met voldoening wijzen wij op de verbetering die door de Min. Res. d.d. 8 Mei 1913 n°. 37 Regie werd gebracht in de vergoeding voor gebruik van eigen of gehuurd rijwiel door de ambtenaren van het Kadaster in 's rijks dienst en de regeling van aan arbeiders uit te betalen vergoeding van rijwielhuur. Wij meenen deze verbetering goeddeels het resultaat te mogen achten van het streven onzer vereeniging in deze richting. AA7ij willen dit verslag niet besluiten zonder onzen hartelijken dank uit te spreken aan de leden die als tijdelijk correspondent, door hun ijverige bemoeiingen bij het samenstellen en verzamelen van gegevens voor onze achterstandsactie en door het vertegen woordigen onzer vereeniging of op zich nemen van functies ten behoeve van de lichamen waarbij onze vereeniging is aangesloten, met het bestuur samenwerkten of zelfstandig in het belang onzer vereeniging optraden. Namens het Bestuur, Arnhem, 15 Juli 1913. J. F. A. VAN Riessen, Secretaris.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1913 | | pagina 166