188 1De vergadering noodigt het bestuur uit maatregelen te nemen tot de hervatting van de algeheele actie tot verbetering van de finantieele positie der landmeters. 2. De vergadering, afkeurend partieel optreden in zaken als salarisactie, gaat over tot de orde van den dag. Zie voor de memorie van toelichting afl. 2/3 van het tijdschrift blz. 83 en 84. k. Bond Rechtstoestand. Benoeming afgevaardigden. I. Pensioenvereeniging. Benoeming afgevaardigden. Bijdrage voor het petitionnement; het bestuur stelt voor hiertoe 10.beschikbaar te stellen. m. Vereeniging tot ondersteuning van Burgerlijke Ambtenaren en Beambten in 's Rijks dienst. Benoeming afgevaardigde. Toelichting. Het bestuur is van oordeel dat, indien onze Ver eeniging wordt vertegenwoordigd op de algemeene vergaderingen der onder ke.nl genoemde lichamen, er geen reden is voor deze Vereeniging een uitzondering te maken. n. Internationale Landmetersvereeniging. Benoeming voorloopig gedelegeerde in de plaats van den heer P. W. H. Paulussen die bedankt heeft. o. Rondvraag. Aanwezig zijn de heeren: Bakker, Boddé, Boer, van der Deure, G. W. van Dijk, W. van Dijk, R. Dijkstra, D. Eefting, R. Eefting, Feenstra, Feteris, W. J. de Haan, A. N. Hamel berg, P. J. Hamelberg, J. W. den Hartogh, Heezemans, Heines, Hengeveld, Hietink, Hof, Hollestelle, Hornix, Houben, Hoving, Iwema, Kanngiesser, P. J. F. Kater, Kiers, Klompe, Kloosterboer, deKorver, Kreeftenberg, Krijgsman, Meertens, Neuteboom, Noltée, Nunnink, H. J. Pieters, J. H. Pieters, Ploegsma, Polêe, G. L. J. E. Pollen, Pompe, J. H. R. H. Pijls, van der Rest, Rethmeier, vanRiel, vanRiessen, de Ruiter, Roborgh, Roelofs, Schoolema'n, Schoonenberg, Schram, Smeets, H. F. C. Smeulders, Smit, Smits, Stakman, Suurmond, Verhage, Verhoeven, Vriend de Vries, de Vroome, Vruggink, J. H. de Wal, Westhoeve, Wind, te Winkel en Zijlstra. (71).

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1913 | | pagina 190