189 Precies op den aangegeven tijd, 10.30 v.m., opent de voorzitter, de heer A. N. Hamelberg de vergadering met de volgende woorden Mijne Heeren. Hartelijk heet ik U welkom op de 29ste jaarvergadering der Vereeniging voor Kadaster en Landmeetkunde. Hoewel op de vergadering in 1911 de wensch werd uitge sproken in het vervolg op Zaterdag te vergaderen, is het bestuur niet in staat geweest aan dien wensch te voldoen, voornamelijk daar de heer de Koningh ons had medegedeeld, dat een bezoek aan zijne fabriek in het laatst der week hem zeer ongelegen zou komen. Met voldoening mag ik uit Uw verschijnen hier opmaken, dat de belangstelling in onze vereeniging nog niet is verminderd en, zooals de presentielijst aantoont, is het niet alleen Amsterdam, dat eene trouwe opkomst medebrengt. Veel zal er van Uwe aandacht worden gevergd, daar de agenda zeer belangrijke punten bevat en beleefd verzoek ik U in uwe besprekingen beknopt te zijn en die tot het noodige te beperken, om nog in de gelegenheid te zijn, na afloop van het officieele pro gramma van een vriendschappelijk samenzijn te kunnen profiteeren. Om zelf het voorbeeld te geven, eindig ik hiermede en met den wensch, dat de bloei van onze vereeniging moge toenemen en de te voeren debatten haar ongeschokt voortbestaan zullen verzekereil, open ik de vergadering. Punt a. Voor de notulen der vorige vergadering verwijst de voorzitter naar aflevering 5, jaargang 1912 van het Tijdschrift. Daar niemand hierover het woord verlangt, worden de notulen onveranderd goedgekeurd. Punt b. Voor het jaarverslag verwijst de voorzitter naar aflevering 4, jaargang 1913 van het tijdschrift. De secretaris leest als vervolg op jaarverslag en bestuurs handelingen het volgende voor: Op verzoek van het bestuur verklaarde de heer Verhoeven

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1913 | | pagina 191