De voorzitter wenscht den heer Poleê geluk met deze spontane uiting der vergadering en vraagt of hij de benoeming aanneemt. Het bevestigend antwoord van den heer Poleê wordt eveneens gevolgd door luide bijvalsbetuigingen. Daarna wordt het mandaat van den heer P. J. Hamelberg bij acclamatie hernieuwd. punt g. De uitslag der eerste vrije stemming is, dat worden uitgebracht 61 stemmen en wel op de heerenW. J. de Haan 3, Iïollestelle i, Kloosterboer 1, de Korver 21, Krijgsman 12, Roborgh 11, Smit 8, Zijlstra 1, terwijl 3 biljetten blanco zijn, zoodat een tweede vrije stemming moet plaats hebben. Hierbij verkrijgen van de 57 uitgebrachte stemmen de heeren de Haan 3, Hollestelle 1, Kloosterboer 1, de Korver 27, Krijgsman 9, Roborgh 10, Smit 5 stemmen, terwijl 3 biljetten blanco zijn. Er moet dus herstemming plaats hebben tusschen de heeren de Korver en Roborgh. De uitslag daarvan is, dat de heer de Korver 40 van de 55 uitgebrachte stemmen op zich vereenigt, de heer Roborgh 13 en 2 biljetten blanco zijn ingeleverd. De heer de Korver is dus gekozen en verklaart op de desbe treffende vraag van den voorzitter de benoeming aan te nemen. De voorzitter dankt de heeren Eefting en Vriend, die het stembureau vormden, voor hunne hulp en wijdt eenige waardeerende woorden aan den aftredenden secretaris-penningmeester, wien hij namens bestuur en redactie dank zegt voor zijn arbeid in 't belang der vereeniging. De vergadering wordt hierop om kwart over vijf verdaagd. Dinsdag 9 September. 1.30 namiddag. Aanwezig zijn de heeren: Bakker, Boddé, Boer, van der Deure, G. W. van Dijk, R. Dijkstra, D. Eefting, R. Eefting, W. J. de Haan, A. N. Hamelberg, P.J. Hamelberg, Heezemans, Hengeveld, Hietink, Hollestelle, Hornix, Hoving, Iwema, Kanngiesser, P.J. F. Kater, Kiers, Klompe, Kloosterboer, de Koningh, de Korver, Kreeften berg, Krijgsman, Neuteboom» Nolteé, H. J. Pieters, J. H. Pieters, Poleê, van der Rest, Rethmeier, van Riel, van Riessen, Roborgh, Roelofs, de Ruiter, Schooleman, Schoonenberg, Schram, Smeets, 217

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1913 | | pagina 219