bevelen, stelt de heer Krijgsman voor het bestuur uit te noodigen zich officieel te wenden tot het comité der ouderen met het ver zoek hun actie te staken, nu de vereeniging besloot tot hervatting der algemeene tractementsactie, met welk denkbeeld de vergadering zich vereenigt. De heeren Rethmeier en Roborgh zouden wel gaarne ver nemen wat de persoonlijke meening van den heer Verhoeven, lid van het comité der ouderen, ten aanzien dezer laatste beslissing is; de heer Roborgh meent dat dan willicht punt 2'2 kan komen te vervallen. Verschillende stemmen: neen. De heer Verhoeven kan zich over deze zaak thans nog niet uitlaten. De heer Smit constateert nog dat bij de stemming over i 2 een algemeene principieele uitspraak wordt gevraagd. Punt i 2 wordt daarna aangenomen met 44 tegen 3 stemmen en 5 blanco. Punt k. Tot afgevaardigden naar de algemeene vergadering van den Bond Rechtstoestand worden benoemd de heeren Stakman en van Wiechen te Amsterdambesloten wordt den afgevaardigden vrij mandaat te geven. Punt l. Voor het door de Pensioenvereeniging te houden petitionnement wordt een extra bijdrage van f 10.toegestaan. De P. V. vergadert 5 October te 's Gravenhage. Het bestuur wordt gemachtigd een te 's Gravenhage wonend lid uit te noodigen om onze vereeniging aldaar te vertegen woordigen. Punt m. De Vereeniging tot ondersteuning van Burgerlijke Ambtenaren en Beambten in 's Rijks dienst vergadert jaarlijks in de maand April te Utrecht. Het bestuur wordt gemachtigd een te Utrecht wonend lid uit te noodigen, op de vergadering in 1914 onze vereeniging te vertegenwoordigen. Thans is aan de orde de artikelsgewijze behandeling van het 22 O

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1913 | | pagina 222