303 zooals staat in de wet van 1898, maar dan zullen de bepalingen van dit wetsontwerp op de nieuwe tijdelijke diensten van toepassing zijn". In dit alles ziet de ondergeteekende het tegendeel van eene toezegging als bovenbedoeld. Ook hij kan de indiening van een wetsontwerp als door de in het Voorloopig Verslag aan het woord zijnde leden wordt verlangd, niet in uitzicht te stellen. Artikelen. VIde Afdeeling. Kosten van administratie van het zegel, de registratie, de successie, enz. Art. 35. A dspirant- landmeters. Zonder nadere aanduiding kan de hier gestelde vraag niet beantwoord worden, omdat het niet bekend is welk adres wordt bedoeld. Staatscommissiën. Ressorteerende onder het Departement van Financiën. Staatscommissie, welke tot opdracht heeft rapport uit te brengen over eene herziening van de wetgeving op de registratiebelasting en de hypotheek rechten en van de bepalingen betreffende de eigendomsoverdracht van onroerende goederen en schepen, de vestiging van hypotheken en scheeps- verbanden, de hypothecaire en kadastrale boekhouding en die der scheeps- bewijzen, benevens over eene reorganisatie van het dienstvak der registratie. De commissie heeft een rapport, bevattende het eerste gedeelte van haren arbeid, aan Hare Majesteit de Koningin aangeboden. Dat rapport is voor het pnbliek verkrijgbaar gesteld. De Commissie hoopt met het overige gedeelte van hare taak in het volgend jaar gereed te komen.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1913 | | pagina 307