eeniging uitgaan gratis; de buitengewone leden eveneens, echter met uitzondering van die geschriften, welke uitsluitend handelen over onderwerpen in verband staande met art. ïb. Art. 20 laatste alinea te lezen als volgt: Het huishoudelijk reglement omschrijft de gevallen, waarin een referendum moet of kan worden gehouden. In Art. 21 te doen vervallen: «voor zoover die alleen toegankelijk is voor de gewone leden». Art. 22 laatste gedeelte te lezen als volgt: en heeft haar domicie te Amsterdam. Overal waar in de statuten gesproken wordt van «hoofdbestuur», dit te vervangen door «bestuur». 's Hertogenbosch, Maart 1913. Kreeftenberg. Ondergeteekende heeft de eer hierbij de volgende amendementen op het ontwerp-huishoudelijk reglement voor te stellen: Art. 1 tot en met 12 te doen vervallen. Art. 13 te lezen als volgt: De in art. 9 der statuten bedoelde algemeene vergadering wordt gehouden op een door het bestuur te bepalen dag in een der laatste maanden van het jaar. Art. 14 en 15 te vervangen door: In het openbaar gedeelte eener algemeene vergadering worden o.a. behandeld: a. een door den secretaris opgemaakt jaarverslag van den toestand der vereeniging en van hetgeen door de vereeniging is verricht in verband met art. 1 a der statuten; b. de redactie van het tijdschrift en de voorziening in die redactie; c. de rekening en verantwoording van den penningmeester; d. de begrooting voor het volgende jaar; e. de verkiezing van leden van het bestuur; f de bepaling van de plaats, waar de eerstvolgende gewone algemeene vergadering zal worden gehouden. 6i

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1913 | | pagina 61