6 2 De pers heeft toegang tot dit gedeelte der vergadering. Van art. 16 de laatste alinea te doen vervallen. Art. 17 te vervangen door: Het jaarverslag, bedoeld in art. 2a wordt minstens een maand vóór den datum der algemeene vergadering in het tijdschrift g'epubliceerd. Art. 18 te vervangen door: Een jaarverslag van hetgeen is verricht uitsluitend in verband met art. 1 b der Statuten wordt minstens een maand vóór den datum der algemeene vergadering door middel van het huis houdelijk orgaan ter kennis van de gewone leden gebracht. Art. 19 te vervangen door: De rekening en verantwoording over het afgeloopen jaar, bedoeld in art. 15 der Statuten, wordt nagezien door eene com missie van drie leden, die van hare bevinding verslag doet, welk verslag met de rekening en verantwoording en de begrooting voor het volgend jaar minstens een maand vóór de algemeene vergadering wordt gepubliceerd in het tijdschrift. Art. 20 ie regel te doen vervallen «afdeelingen of» 4e Art. 21 3e Art. 30 te lezen als volgt: Tusschentijdsche vacatures kunnen, indien het bestuur zulks wenschelijk acht, bij referendum worden aangevuld. Het tusschen- tijds gekozen bestuurslid treedt af in het jaar van aftreden van zijn voorganger. Na art. 31 in te voegen vier artikelen: Correspondeerende leden. a. Door het bestuur wordt, in overleg met de leden ter plaatse, zoo mogelijk aan elk kantoor van bewaring der hypotheken enz. een gewoon lid als correspondeerend lid aangesteld. b. Het correspondeerend lid behoort de schakel te zijn, die de leden van zijn woonplaats verbindt met het bestuur, hij brengt «algemeene». «door drie afdeelingen «afdeelingen of» 12^

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1913 | | pagina 62