^7 Art. 2i te doen vervallen de woorden «voor zoover, die alleen toegankelijk is voor de gewone leden.» Art. 22 te lezen: De vereeniging is aangegaan voor den tijd van 29 jaar en 11 maanden, gerekend van de oprichting, 20 October 1884 af, welke duur telkens na afloop met 29 jaar wordt verlengd. Toelichting: Wijziging voorgesteld met het oog op de bepalingen bestaande voor het verkrijgen van koninklijke goedkeuring. Overal, waar gesproken wordt van «hoofdbestuur», dit te ver vangen door «bestuur». Amendementen op het ontwerp-huishoudelijk reglement voorgesteld door den heer van Riessen. Art. 1 tot en met art. 12 vervallen. Art. 13 te lezen: bij voorkeur in de maand September. Artt. 14 en 15 te lezen als volgt: In het openbaar gedeelte eener algemeene vergadering worden behandeld a. een door den secretaris opgemaakt jaarverslag van hetgeen door de Vereeniging is verricht in verband met art. 1 a der statuten. b. de redactie van het Tijdschrift en de voorziening in die redactie. c. voorstellen en besprekingen in verband met art. 1 a der statuten. d. de rekening en verantwoording van den penningmeester. e. de begrooting voor het navolgende jaar. de verkiezing van leden van het bestuur. g. de bepaling van de plaats waar de eerstvolgende gewone algemeene vergadering zal worden gehouden. Art. 16 te schrappen de woorden «twee deelen n.l.» en in te voegen in a achter algemeene vergadering: «en zoo noodig»; te doen vervallen het laatste lid.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1913 | | pagina 67