- Uit verschillende feiten is gebleken, dat deze zinsnede aan meerdere lezers aanstoot heeft gegeven en dat volgens de meening van de vakgeleerden deze bewering onwaar is. Waar polemiek over de al of niet juistheid der geïncrimineerde woorden volgens het oordeel der redactie niet in het Tijdschrift voor K. en L. thuis behoort, acht de ondergeteekende het beter, deze woorden in te trekken. INGEKOMEN BOEKWERKEN. Coördinatentafel, Sinus- en Cosinus-tafels ter berekening van Rechthoekige Coörninaten, Bewerkt door G. W. Klooster boer, Landmeter van het Kadaster te Deventer. (Deventer, 1914, EE. E. Kluwer.) Jaarverslag van den Topographischen Dienst in Neder- landsch-Indië over 1913, Negende Jaargang, Deel II. (Land rente-Belastin g-werkzaamheden.) VEREENIGING voor KADASTER en LANDMEETKUNDE. Nieuw lid: H. Steenbergen, Adsp.-Landmeter v. h. Kadaster te Zwolle. Correspondentschappen. Binnenkort zal aan ieder lid worden toegezonden een exemplaar van de nieuwe statuten en het nieuwe huishoudelijk reglement, dat op 1 Januari 1915 in werking is getreden. Ingevolge art. 1 van dat huishoudelijk reglement wordt den leden verzocht, een gewoon lid aan te wijzen als correspondent voor de plaats hunner inwoning. De ondergeteekende verwacht gaarne zoo spoedig mogelijk opgave van de namen der gekozen correspondenten. Contributie. Beleefd wordt verzocht de contributie over x 915 door tusschen- komst van de plaatselijke correspondenten vóór 1 Maart e.k. aan 314 T. POLEE.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1914 | | pagina 332