68 Bij Kon. besluit van 25 Maart 1914 n°. 52 is aan P. van der Mark, op zijn verzoek, met ingang van 1 Mei 1914 eervol ont slag verleend uit zijn betrekking van bewaarder van de hypo theken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Amersfoort, met dankbetuiging voor de aan den lande bewezen diensten. Bij resolutie van den minister van financiën d.d. 28 Maart 1914, n°. 96, afdeeling Hypotheken en Kadaster zijn, met ingang van 1 Mei 1914 benoemd tot teekenaar van het kadaster: S. Mink, te Leeuwarden-, A. van Li ere, te Kloetmge; P. J. W. Weymer, te Alkmaar-, J. Bouwer, te Langezwaag-, J. J. F. Magdelijns, te Rocrnumd; J. van der Meer, te Winschoten-, W. E. H. Janssen, te Roermond-, W. Koopmans, te Het Meer bij Heerenveen; M. H. F. H. Seerden, te Oud-Vroenhoven bij Maastricht-, J. van Mil, te 's-Hertogenbosch-, J. F. M. vanBeeki te Dordrecht-, A. H. Eleveld, te Assen; A. Bijlsma, te Assen; C. F. Oosterloo, te Almelo; P. J. Drewes, te Groningen; H. Eleveld, te Assen; H. Pot, te Hoorn; J. G. M. H. Schreurs, te Haelen bij Roermond; G. G. Steemers, te Zutphen; P. van der Meulen, te Hcerenveen. De bovengenoemde teekenaars zijn werkzaam gesteld als volgt- S. Mink te Leeuwarden. A. van Liere Goes. P. J. W. Weijmer Haarlem. J. Bouwer Arnhem. J. J. F. Magdelijns Roermond. J. C. van der Meer Winschoten. W. E. H. Janssen Utrecht. W. Koopmans Heerenveen. M. H. F. H. Seerden Goes. J. van Mil 's-Hertogenbosch. J. F. M. van Beek Breda. A. H. Eleveld Gro7iingen. A. Bijlsma 's-Hertogenbosch. C. F. Oosterloo Almelo. P. J. Drewes Tiel. H. Eleveld Utrecht. H. Pot Hoorn.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1914 | | pagina 70