Aangezien de militaire veldpost zich niet belast met het innen van postkvvitantie's wordt den geviobiliseerden leden dringend verzocht hunne contributie over 1917 (f 6.- voor gewone leden, f 5.voor buitengewone leden) per postwissel aan den onder- geteekende over te maken. De Secretaris-Penningmeester, C. H. B. de Kor ver. BERICHTEN. Bij Kon. Besluit d.d. 14 Juni 1917 N°. 28 is de landmeter van het kadaster M. A. Hollestelle te Breda benoemd tot bewaar der van de Hypotheken, het Kadaster en de Scheepsbe- wijzen te Appingedam. Tot leden van de examen-commissie voor Teekenaar van het Kadaster zijn benoemd: M. de Vos, ingenieur-verificateur van het Kadaster te Zutphen, tevens voorzitter, P. Poot, hoofd eener school te 's Gravenhage, Th. L. Kwisthout, landmeter van het kadaster te Rotterdam, tevens secretaris. Voor het examen hebben zich 31 candidaten opgegeven. Verplaatsing van Landmeters. H. J. Brand op 1 Juni 1917 van Gorinchem naar Almeloo onder intrekking der verplaatsing van C. J. J. de Mazure. Bij Kon. Besluit d.d. 17 April 1917 N°. 59 is met ingang van 1 Mei 1917 op zijn verzoek eervol ontslag verleend aan den landmeter van het kadaster J. A. Th. van Dijk te Goes. Verplaatsing van Teekenaars. B. J. Lensen op 1 Mei 1917 van Zwolle naar Zutphen. Met ingang van 1 Juni 1917 is Mej. A. G. Gijzelaar benoemd tot teekenaar van het kadaster en werkzaam gesteld te Dordrecht. Errata. Op de beide laatste regels van blz. 50 en de drie eerste en den i3en regel van blz. 51 van de vorige aflevering («De Her ziening der Grondbelasting) moet in plaats van worden gelezen: per mille». 123

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1917 | | pagina 123