De algemeene vergadering zal dit jaar worden gehouden te Amsterdamvermoedelijk op Maandag 8 en Dinsdag 9 October. Aangezien de militaire veldpost zich niet belast met het innen van postkwitantie's, wordt den gemobiliseerden leden dringend verzocht, hunne contributie over 1917 (f 6,voor gewone leden, f 5,voor buitengewone leden) per postwissel aan den onder- geteekende over te maken. Dc Secretaris-Penningmeester C. H. B. de Korver. BERICHTEN. De heer F. J. H. M. Thijs, c. i. sedert het vorige jaar docent in landmeten en waterpassen aan de Rijks Hoogere Land-, Tuin- en Boschbouwschool te Wageningen is aldaar na eene kortstondige ongesteldheid overleden; met diepen weemoed gedenken wij den vriendelijken, hulpvaardigen leeraar, wiens toewijding en werkkracht zooveel voor deze inrichting beloofden. Op een nader te bepalen dag in October zal een aanvang worden gemaakt met het examen voor de betrekking van Ad- spirant-Landmeter van het Kadaster voor ten hoogste tien plaatsen. Tot leden van de Commissie voor het examen van Landmeter van het Kadaster zijn benoemd: P. J. Hogenhuis, ingenieur-verificateur van het kadaster te Utrechttevens voorzitter; J. A. Enuma, bewaarder van de hypotheken en het kadaster te Rotterdam-, M. de Vos, ingenieur-verificateur van het kadaster te Zutphen; J. C. Burgersdijk, controleur der grondbelasting te 's-Gra- venhage; Th. L. Kwisthout, landmeter van het kadaster te Rotterdam, en J. H. Loewer, landmeter van het kadaster te 's-Gravenliage, tevens s'ecretaris. 159

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1917 | | pagina 159