163 Punt a. De notulen der vorige vergadering, opgenomen in afl. 6, jaargang 1916 van het Tijdschrift, worden zonder opmerking goedgekeurd. Punt b. Over het jaarverslag, opgenomen in afl. 5, jaargang 1917 van het Tijdschrift, en aangevuld door eenige mondelinge mededeelingen van den secretaris, verlangt niemand het woord, zoodat het on gewijzigd wordt vastgesteld. Punt c. De Heeren T. A. Polêe en H. F. van Riel worden bij enkele candidaatstelling herkozen als redacteuren. Punt d. De heer J. D. Krijgsman wordt bij enkele candidaatstelling herkozen als bestuurslid. Op voorstel van den secretaris wordt besloten hem dit telegrafisch mede te deelen en daaraan de beste wenschen der vergadering voor spoedig herstel toe te voegen. Punt e. Het voorstel van de afdeeling Arnhem wordt zonder discussie aangenomen. De door het bestuur gevraagde machtiging wordt verleend. De voorzitter zegt toe, zoo mogelijk rekening te zullen houden met de door den Heer Wagemaker uitgesproken wen- schelijkheid om de vergadering te Arnhem te houden in het zomerseizoen. Punt f. (Bespreking van het Verslag der Staatscommissie Registratie). De Heer Heines meent dat het doel van de bespreking niet anders zal kunnen zijn dan te komen tot een definitief eindrapport, waarin onze vereeniging haar standpunt tegenover de voorstellen der Staatcommissie bepaalt, Het doet daarom vreemd aan dat na deze bespreking in behandeling zal komen punt g der agenda, het voorstel van de Heeren van Riel en Smit om eene commissie te benoemen, die zal hebben te rapporteeren over de reorganisatie van het kadaster. Naar sprekers meening zal deze commissie voor een goed deel dezelfde vragen te beantwoorden hebben, die thans onder punt/zijn ondergebracht. Blijkens de door de voorstellers

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1917 | | pagina 163