i85 Examen Adspirant Landmeter. Benoemd zijn tot leden der commissie voor het op 23 October 1917 en volgende dagen te 's-Gravenhage te houden examen voor de betrekking van adspirant-landmeter van het kadaster de heeren A. Veenhuysen, oud-ingenieur-verificateur van het kadaster aldaar, tevens voorzitter; dr. H. C. Los, leeraar aan een H. B. S. aldaar; L. Looijen, hoofd der Groen van Prinstererschool aldaar; dr. J. J. Hallo, leeraar aan een H. B. S. aldaar; W. van Rossen, oud-hoofd van eene openbare school aldaar, tevens secretaris. Voor dit examen hebben zich 21 candidaten aangemeld. Bij K. B. van 20 Oct. 1917, N°. 59, zijn benoemd tot landmeter van het kadaster J. F. Jongedijk, F. A. Nunnink, A. A. H. Heezemans, H. M. Hi van Gerven, C. Noltee, H. Steen bergen, J. Dijkstra, J. Kuyper, allen thans adspirant-landmeter van het kadaster. Bij resolutie van den Minister van Financiën van den 30 No vember 1917, No. 84, Afdeeling Hypotheken en Kadaster zijn met ingang van 1 Januari 1918 benoemd tot adspirant-landmeter van het kadaster: B. Veenstra te Noordwolde (Fr) werkzaam Bij K. B. van 8 November 1917 is de teekenaar H. J. Kwast met ingang van 1 Januari 1918 benoemd tot boekhouder van het kadaster; hij is werkzaam gesteld te Eindhoven. F. Dijkstra Weidum C. D. Wolters Almeloo J. W. Degenhart Amsterdam H. J. Arnold Wageningen H. Har dor ff Dordrecht W. Joosten 's-Gravenhage G. J. Brouwer 's-Gravenhage G. Kikkert den Burg (Texel) A. G. Wijpkema Sappemeer gesteld te Heerenveen. id. Leeuwarden. id. Almeloo. id. Amsterdam. id. Arnhem. id. Dordrecht. id. 's- Gravenhage. id. Leiden. id. Hoorn. id. Groningen. Verplaatsing van landmeters. Met 1 December 1917 J. F. Jongedijk van Zeist naar naar Almeloo.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1917 | | pagina 185