INHOUD VAN JAARGANG XXXIII. Bladz. J. J. Slaterus. In Memoriam3 Willem Lodewijk Loth en zijne beteekenis voor de Cartographie en het onderzoek der Binnenlanden van Suriname, door T. Polêe. 5 Hulpmiddelen bij de berekeningen voor het Kadaster, door H. F. van Riel Zijn onze inkten duurzaam? door J. A. Th. van Dijk26 Een verontrustend verschijnsel voor het Kadaster, door Theil. 33 De overschrijvingsordonnantie, door H. A. K37 De kadastrale aanduiding in akten, volgens de voorstellen der Staats- commissiën I, door F. H. v, d. Linden van Sprankhuizen 40 De herziening der Grondbelasting, door H. F. van Riel 47 Ruilverkaveling, door T. Polêe53 Tweede Kamer. Begrooting van Nederlandsch-Indië voor het dienst jaar 191755 Koloniaal Verslag 1916. (Nederlandsch Oost-Indië)59 Koloniaal Verslag 1916. (Suriname)64 Verzekering van vaste punten, door H. F. van Riel68 Drukfouten in de Logarithmentafel van Jordan voor Centesimale ver deeling in 6 decimalen, door T. Polêe68 Ingekomen Boekwerken69, 122, 158, 182 Bibliotheek, door T. Polêe69, 122, 183 Vraagpunten betreffende het Verslag der Staatscommissie 1906, Tweede deel (Wet op de Grensregeling, Meetbrieven, Hypothecaire- en Kadastrale Boekhouding, Reorganisatie van den Kadastralen dienst). 70 Het onderzoek der randverdeelingsfouten bij astronomische- en geo detische instrumenten, de installatie voor het onderzoek dier fouten bij kadaster-theodolieten in het Rijks-kantoorgebouw te Arnhem en de resultaten van dat onderzoek betreffende de theodolieten N". 84585b, door T. Polêe77 Technische verbetering van het Kadaster, door H. F. van Riel 105 De kadastrale aanduiding in akten, volgens de voorstellen der Staats- commissiën II, door F. H. v. d. Linden van Sprankhuizen 108 Boekbespreking Lehr- und Handbuch derebenen und spharischcn Trigo nometrie, zum gebrauch beim Selbstunterricht und in Schulen, besonders als Vorbereitung auf Geodasie und spharische Astronomie, bearbeitet von Prof. Dr. E. Hammer), door T. Polêe120

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1917 | | pagina 187