i°. tarief voor particulier werk, 2°. meting en schatting in ééne hand, 3°. de drie «groepen» van landmeters, 4°. het geraamde aantal benoodigde landmeters, 5°. overbrenging van de aansprakelijkheid van den hypotheek bewaarder op den Staat, 6°. eischen voor benoembaarheid tot hypotheekbewaarder, 7°. afzonderlijke afdeeling aan een der departementen. VEREENIGING VOOR KADASTER EN LAND MEETKUNDE. Nieuwe leden: A. Olie, Adsp.-Landm, te Alkmaar. J. A. M. aan den Dijk, te Deventer. J. F. Gr eve, te Leeuwarden. De penningmeester verzoekt spoedige toezending der contri- butie's over 1917, zooveel mogelijk door tusschenkomst der corres pondenten. De kwitantie's zullen dit jaar niet aan de correspon denten ter inning worden toegezonden. Men gelieve postwissel-reiju als kwitantie te beschouwen. Ter voorkoming van onnoodige onkosten kunnen die corres pondenten welke tevens afdeelingspenningmeester zijn, de aan hunne afdeeling toekomende uitkeering uit de vereenigingskas van de (jontributie afhouden. Den gemobiliseerden leden wordt dringend -verzocht hunne contributie rechtstreeks aan den penningmeester over te maken. Over de contributie's die op 1 Juni nog niet zijn betaald, zal per postkwitantie worden beschikt. BERICHTEN. Bij K. B. d.d. 7 November 1916 N°. 42 is benoemd tot ont vanger der registratie en domeinen tevens bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Zierikzee, G. J. Piccardt, thans ontvanger der registratie voor de gerech telijke akten en domeinen te 's Hertogenbosch. 7 3

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1917 | | pagina 73