Grooters, Guichard, A. N. Hamelberg, Hartman, Henrard, Heines, Hietink, Hof, Hogenhuis, Hollestelle, Holthuizen, Hornix, Houben, Hoving, Iwema, Jongedijk, Joosten, F. A. L. Kater, G. E. Kater, P. J. F. Kater, Kanngiesser, Kiers, Klompe, Kloosterboer, Kluvers, de Koningh, de Korver, Kramer, Kreeftenberg, Kuijper, Leyendeckers, v. d. Linden v. Sprankhuizen, de Mazure, Mulder, Neute- boom, de Neijn v. Hoogwerff, Nunnink, Oldenziel, Oomes, Oosterman, H. J. Pieters, J. H. Pieters, ter Plegt, Polêe, G. L. J. E. Pollen, Prinsen, van der Rest, Rethmeier, van Riel, van Riessen, Rietsema, Roborgh, Roelofs, Roelofsen, Roetert Steenbruggen, de Ruiter, Schooleman, Schram, Smeulders, Smit, Soer, Stakman, Steenbergen, Struijck, Suurmond, Teebaal, Theil, Verhoeven, Vos, Vriend, de Vroome, Vruggink, Wanninkhof, J. H. de Wal, Weijgers, te Winkel, Zijlstra. (ioi). Bovendien had een veertigtal gasten aan de uitnoodiging van het bestuur gehoor gegeven. Te ongeveer elf uur opent de voorzitterde heer W. J. Ver hoeven, de vergadering met een woord van welkom tot de genoodigden, de leden van de ministerieele commissie tot reorgani satie van den kadastralen dienst, de gewone en buitengewone leden. Deze vergadering, waarop ons door de daarmede belaste kadastrale ambtenaren mededeeling zal worden gedaan van de uitkomsten der proefhermeting van Dieren, in verband met de denkbeelden der in igoö ingestelde Staatscommissie tot herziening van de wetgeving op de registratie, het kadaster en de hypotheken, zal zeer zeker als een der meest belangwekkende en gewiehtige vergaderingen in de geschiedenis der Vereeniging voor K. en L. geboekt worden. Zij zal eene belangrijke voorlichting zijn voor allen, die belang hebben bij den kadastralen dienst, de zekerheid van den grondeigendom en het grondcrediet. Een woord van dank aan Zijne Excellentie den Minister van Financiën die op initiatief der Vereeniging v. K. en L. de commissie tot reorgani satie van den kadastralen dienst in het leven riep. Ten slotte rest spreker een droeve taak: Eén plaats aan de bestuurstafel is ledig door het overlijden van den Heer J. D. Krijgsman. Onvermoeid heeft de Heer Krijgsman gestreden 147

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1918 | | pagina 155