voor verheffing' an ons dienstvak en voor positieverbetering der landmeters. Zijn heengaan beteekent dan ook voor onze ver- eeniging een zwaar verlies. Op sprekers voorstel verheffen de aanwezigen zich van hunne zetels tot het brengen van eene eer biedige hulde aan de nagedachtenis van den overledene. Het woord is hierop aan de inleiders. De heer J. F. A. van Riessen spreekt over de grensregeling, de Heer A. N. Hamelberg over de inrichting van het nieuwe kadaster. Na de pauze bespreekt de Heer I. Boer Hzn. de beteekenis van de uitkomsten der proefhermeting voor het toekomstige kadaster. Een verslag van deze redevoeringen en van het daarop gevolgde debat is hierboven op blz. 105146 afzonderlijk opgenomen. De vergadering wordt hierop voor een kwartier geschorst en na vertrek der gasten om 4U. i5m heropend. Punt c. De notulen der vorige vergadering, opgenomen in Tijdschrift 1917, afl. 6, worden zonder opmerking vastgesteld. Punt d. Het jaarverslag, opgenomen in Tijdschrift 1918, afl. 4-5, wordt onveranderd goedgekeurd. Punt e. De beide aftredende redacteuren, de Heeren T. A. Polêe en H. F. van Riel, worden bij enkele candidaatstelling herkozen en nemen de herbenoeming aan. Punt f. De aftredende voorzitter, de heer W. J. Verhoeven, wordt bij enkele candidaatstelling als zoodanig herkozen en ver klaart zich bereid het presidium te blijven waarnemen. Punt g. Verkiezing van een bestuurslid in de bestaande vacature. Op de groslijst komen voor de Heeren Smit, Bakker, Roborgh, Oosterman, Zijlstra en Vruggink. De Heeren Zijlstra en Vruggink verzoeken de vergadering geen stemmen op hen uit te brengen, daar zij zich niet voor het bestuurslidmaatschap be schikbaar stellen. Bij eerste stemming worden 83 stemmen uit gebracht, waarvan 44 op Smit, 13 op Bakker, 16 op Roborgh, 1 op Oosterman, 2 op Zijlstra, 2 ongeldig en',5 blanco, zoodat

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1918 | | pagina 156