f A. BOR. 7$ Met ingang van i Januari igii werd de heer Kwisthout op zijn verzoek eervol uit den kadastralen dienst ontslagen, onder dankbetuiging voor de vele diensten aan den Lande bewezen. Sedert 1899 was hij reeds Officier in de Orde van Oranje- Nassau, terwijl bij Kon. Besluit van 27 Augustus 1909, N°, 6 zijne benoeming volgde tot Ridder in de Orde van den Neder- landschen Leeuw. De heer Kwisthout heeft zich steeds beijverd den technischen dienst van het kadaster in vaste banen te leiden en bij de samen stelling in 1902 van de «Handleiding voor de Technische Werkzaamheden van Kadastrale Hermetingen» vervulde hij eene belangrijke rol. Zijne assche ruste in Vrede. 1853—1918. Alexander Bor werd geboren te Tiel, den 30 November 1853; met ingang van 1 April 1877 aangesteld als adsp.-landmeter werd hij met ingang van 1 October 1878 benoemd tot landmeter van het Kadaster. Na eerst eene lange reeks van jaren werk zaam te zijn geweest als landmeter van den kantoordienst te Heerenveen, vertrok de heer Bor naar Zutphen, waar hij met den gewonen velddienst werd belast tot 1 Sept. 1906, op welk tijdstip hij als landmeter voor den gewonen velddienst naar Amsterdam werd verplaatst; met ingang van 1 Mei 1910 volgde zijne overplaatsing naar Nijmegen in gelijke dienstbetrekking, waar hij tot aan zijn verscheiden werkzaam was. Gedurende de laatste maanden was de heer Bor lijdende aan eene ernstige kwaal; den 22 Februari 1918 overleed hij te Zwolle op ruim 64-jarigen leeftijd. Hij ruste thans in Vrede.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1918 | | pagina 83