8o VEREENIGING voor KADASTER en LANDMEETKUNDE. Nieuwe leden: M. F. Ferwerda, adsp.-landmeter te Rotterdam. A. G. Wypkema, Groningen. G. J. Burger, Nijmegen. A. Pen tin ga, Winschoten. De penningmeester verzoekt spoedige toezending der contributies over 1918 (f6.voor gewone, f 5.voor buitengewone leden), zooveel mogelijk door tusschenkomst der correspondenten. Men beschouwe postwissel-regu als kwitantie. Correspondenten, die tevens afdeelingspenningmeester zijn, kunnen de aan hunne afdeeling toekomende uitkeering uit de vereenigingskas van de contributie afhouden. Den gemohiliseerden leden wordt dringend verzocht hunne con tributie rechtstreeks aan den penningmeester over te maken. Over de contributie's die op 1 Juni nog niet zijn betaald zal per postkwitantie worden beschikt. BERICHTEN. De met ingang van 1 Januari 1918 benoemde adsp.-landmeter B. Veenstra is werkzaam gesteld te Arnhem inplaats van te Heerenveen. De adsp.-landmeter A. Pentinga is met 1 Februari 1918 ge plaatst bij de kadastrale boekhouding te Winschoten. De adsp.-landmeter J. J. Kooyman te Rotterdam is op zijn verzoek eervol ontslagen met ingang van 1 December 1917. De met 1 Januari 1918 benoemde teekenaar van het Kadaster F. H. J. de Vries is tijdelijk werkzaam gesteld te Fleerenveen. De teekenaar A. H. Eleveld te Groningen is op 29 Januari 1918 overleden. INDISCHE DIENST. Voor landmeter van het kadaster in Nederlandsch-Indië slaagde o. a. de heer M. J. Pieters, adj. landmeter te Bandoeng. (Nadere opgave ontbreekt.)

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1918 | | pagina 84