193 Met ingang van i October 1919 zijn bij de hermeting Bilt- hoven (Gemeente de Bilt) werkzaam gesteld de Adspirant- landmeters van het Kadaster: A. F. H. Engbersen, J. H. Westerhuis, J. F. Greve, G. J. Burger, A. Olie, M. A. Glerum, W. J. M. Koole, A. A. Alferink, G. S. J. van den Berg, J. A. M. aan den Dijk, A. Pentinga, P. Alberda en T. R. Jonk er. Landmeterscursus aan de Landbouwhoogeschool te Wageningen. Met ingang van 16 September 1919 zijn geplaatst aan de Land- bouwhoogeschool voor den i-jarigen bijzonderen cursus ter opleiding tot Landmeter de Adspirant-iandmeters van het Kadaster: B. Yeenstra, F. Dijkstra, C. D. Wolters, J. W. Degenhart, H. J. Arnold, H. Hardorff, W. Joosten, G. J. Brouwer, G. Kikkert en A. G. Wypkema; voor den j-jarigen cursus, de Adsp.-landmeters van hel Kadaster P. J. van Eendenburg, H. Meindersma, J. Ilsen, W. Nikkels, W. van Riessen, D. G. Sanders E. H. W. Visser, A. J. H. Meertens, J. Gonlag en C. G. Daleboudt; verder de Candidaten volgens de nieuwe regeling: F. Harkink, G. G. C. Kraan, Mej. M. J. Hüne. Mej. C. J. Boot, G. C. ter Beeke, A. J. Koopman, H. Mandersloot, A. W. Goetmakers, C. J. Ragut en N. B. Haasbroek. Bij K. B. van 28 Juli 1919, n°. 52 is de benoeming van den teekenaar N. J. Smit, te Deventer tot Boekhouder van het Kadaster te Middelburg opgeschort tot 1 November 1919. De Teekenaar van het Kadaster J. G. M. H. Schreurs te Heerenveen en M. Sipkema te 's-Hertogenbosch ruilen 1 September 1919 van standplaats. De Teekenaar W. van Dalen te Leiden is met ingang van 16 Augustus 1919 tijdelijk werkzaam gesteld aan de Bewaring te Hoorn. De Teekenaar M. H. F. H. S eer den is van 16 Augustus 1919 tot en met 31 October d.a.v. belast met de waarneming der be trekking van Boekhouder van het Kadaster te Middelburg.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1919 | | pagina 193