153 BERICHTEN. Bij Res. d.d. 25 Juni 1920, N°. 115, zijn benoemd tot leden van de examen-commissie voor landmeter van het Kadaster: P. J. Ho gen hu is, Ingenieur-verificateur van het kadaster te Utrecht, tevens Voorzitter Th. L. Kwisthout, Ingenieur-verificateur van het kadaster te Zutphen J. C. Burgersdijk, controleur der grondbelasting te 's-Gra- venhage; H. F. van Riel, Lector aan de Landbouwhoogeschool te Wageningen; A. van der Deure, Lector aan de Landbouwhoogeschool te Wageningen; J. H. Loewer, Landmeter van het kadaster te 's-Gravenhage, tevens Secretaris. Bij Res. d.d. 29 Mei 1920, No. 70, zijn benoemd tot leden van de examen-commissie, belast met het onderzoek voor Cand.- landmeter: J. W. den Hartogh, Ingenieur-verificateur van het kadaster te Amsterdam, tevens Voorzitter H. H. Kreeftenberg, Landmeter van het kadaster te 's-Her- togenbosch H. Iwema, Landmeter van het kadaster te Leiden, tevens Secretaris. Bij Res. d.d. 22 April 1920, N°. 107, zijn benoemd tot leden van de examen-commissie voor boekhouder van het ka daster J. W. den Hartogh, Ingenieur-verificateur van het kadaster te Amsterdam, tevens Voorzitter A. Klein, Bewaarder der Hypotheken en van het Kadaster te Goes; H. Iwema, Landmeter van het kadaster te Leiden; C. Berkhouwer, Hoofd der Groen van Prinstererschool te 's-Gravenhage; H. Tinkelenberg, Boekhouder van het kadaster aan het De partement van Financiën te 's-Gravenhage, tevens Secretaris.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1920 | | pagina 153