*54 Bij Kon. Besluit d.d. 28 April 1920, N°. 78, is aan den land meter van het kadaster met den pers. titel van adj. Inspecteur van het Kadaster H. van den Briel te 's-Gravenhage met ingang van 1 Juli 1920 eervol ontslag verleend, onder dankbetuiging voor de door hem aan den Lande bewezen diensten. Gedetacheerd voor 2 maanden bij de kad. boekhouding, met ingang van 16 Juli 1920, in de plaats achter hun naam ver meld, de cand.-landmeters: F. Harbink te Rotterdam, G. G. C. Kraan te Utrecht, Mej. M. J Hüne te Arnhem, Mej. C. J. Boot te Hoorn, G. C. ter Beeke te Goes, A. J. Koopman te Deventer, H. Mandersloot te Tiel, A. W. Goetmakers te Alkmaar, L. J. Ragut te Mid delburg en N. D. Haasbroek te Alkmaar. Verplaatst met ingang van 16 Juli 1920 en gedetacheerd t/m. 15 Aug. e.k. bij den gewonen velddienst en van 16 Aug. e.k. t/m. 30 Sept. bij de controle der grondbelasting: B. Veenstra naar Arnhem, F. Dijkstra naar Leeuwarden, C. D. Wolters naar Almeloo, J. W. Degenhart naar Amster dam, H. J. Arnold naar 's-Hertogenbosch, H. Hardorff naar Dordrecht, W. Joosten naar Leiden, G. J. Brouwer naar Rot terdam, G. Kikkert naar Alkmaar en A. G. Wypkema naar Groningen. Met ingang van 1 October 1920 worden deze adsp. landmeters overgeplaatst naar de Bilt en werkzaam gesteld bij de hermeting «Bilthoven». Met ingang van 16 Juli 1920 zijn voor 2 maanden gedeta cheerd bij de hypothecaire boekhouding, aan de bewaringen achter hun naam vermeld, de adsp. landmeters: P. J. Eendenburg te Amersfoort, H. Meindersma te Deven ter, J. F. Ilsen te Dordrecht, W. Nikkels te Zutphen, W. van Riessen te Haarlem, D. G. Sanders te Arnhem, E. H. W. Visser te Utrecht, A. J. H. Meertens te Nijmegen, J. Gonlag te Gorinchem en C. G. Daleboudt te Amsterdam. Bij Kon. Besluit d.d. 4 Juni 1920, N°. 83, is benoemd tot hoofdcommies aan het Departement van Financiën de boek-

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1920 | | pagina 154