155 houder van het kadaster H. Tinkelenberg, met ingang van i Juli 1920. Aan den teekenaar van het kadaster F. J. Goedhart is met ingang van 16 Juli 1920 en aan den teekenaar W. E. H. Janssen met ingang van 1 Juli 1920 eervol ontslag verleend. Met ingang van 1 Juni 1920 zijn benoemd tot teekenaar van het kadaster en werkzaam gesteld op de plaatsen achter hunne namen vermeld: Mej. W. M. Pieters te Leiden, Mej. J. M. Lindeman te Zwolle, J. M. van der Heil te Goes, J. F. Gleusteen te 's-Gra- venhage, J. A. Meindersma te 's-Gravenhage, A. Bakker te 's-Gravenhage, W. Wolters te Appingedam, J. J. Heins te Maastricht, Mej. A. Magielse te 's-Hertogenbosch, E. A. de Lint te Gorinchem en J. D. ten Hoedt te Gorinchem, terwijl met ingang van 1 Juli 1920 de teekenaar der Domeinen A. Groeneveld de Kater benoemd werd tot teekenaar van het Kadaster en werkzaam gesteld te Zierikzee. Met ingang van 1 Juli 1920 zijn verplaatst, naar de stand plaatsen achter hunne namen vermeld, de teekenaars van het kadaster W. A. Lindeman naar Haarlem, A. van Liere naar Amster dam, P. -van der Meulen naar Haarlem, R. J. de Vos naar Amsterdam, Mej..M. W. Bekink naar Deventer, A. Valk naar Rotterdam, J. H. H. Bongaerts naar Eindhoven, Mej. M. C. J. Fransen, naar Hoorn, A. Veldkamp naar Leeuwarden en J. D. H. van der Neut naar Amersfoort; verder werd de teekenaar H. Wolthuis overgeplaatst naar Zierikzee. Geslaagd voor Boekhouder van het Kadasterde teekenaars: G. Buiten, J. Bouwer en J. J. F. Magdelijns.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1920 | | pagina 155