ï97 VEREENIGING voor KADASTER en LANDMEETKUNDE. Als buitengewoon lid 'is toegetreden de heer L. C. F. Polder man, Oud-Chef van den Kadastralen dienst in Nederlandsch Indië, te 's-Gravenhage. BERICHTEN. Bij Kon. Besluit van 27 Augustus 1920, N°. 51 zijn benoemd: tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau G. B. H. de Balbian, Ingenieur-verificateur van het Kadaster te "s-Hertogenbosch en tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau R. A. M. Vermeulen, Landmeter van het Kadaster te Rotterdam. Bij Kon. Besluit van 11 November 1920, N°. 48 zijn benoemd tot Bewaarder van de Hypotheken, het Kadaster en de Scheepsbewijzen: te Amersfoort A. F., van Beurden, thans Landmeter van het Kadaster te Roermond; te Assen H. E. Wiersma, thans Ontvanger der Registratie en Domeinen te Zutphen. Aan den Landmeter R. A. M. Vermeulen, te Rotterdam is met afwijking van art. 137 sub c van het Org. besl. Reg. 1918 vergund om tot 1 Januari 1922 in dienst te blijven. Aan den Landmeter K. Remmelts te Haarlem is met ingang van 1 Februari 1921 op zijn verzoek eervol ontslag verleend met dankbetuiging voor de door hem aan den Lande bewezen diensten. Ook aan den Landmeter A. J. de Groot te 's-Hertogenbosch is op zijn verzoek eervol ontslag verleend met ingang van 1 Februari 1921. Met ingang van 1 November 1920 is eervol ontheven van zijne tijdelijke werkzaamstelling aan het Departement van Financiën de Landmeter van het Kadaster P. D. T. Teebaal te 's-Gravenhage en met ingang van dien datum tijdelijk werkzaam gesteld aan voor noemd Departement de Landmeter van het Kadaster H. H. Kreeften berg te 's-Hertogenbosch.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1920 | | pagina 197