G. C. ter Beeke, H. Mandersloot, A. W. Goetmakers, L. J. Ragut en N. D. Haasbroek. Bij Min. Res. van 16 September 1920, N°. 76 is bepaald, dat in de eerste helft van het jaar 1921 examen gehouden zal worden voor Boekhouder van het Kadaster. Met ingang van 1 October 1920 is tijdelijk werkzaam gesteld bij de kadastrale boekhouding te Rotterdam de voor Boek houder geslaagde teekenaar van het Kadaster G. Buiten te Winschoten. NOOT VAN DEN REDACTEUR. De ie aflevering van den volgenden jaargang zal verschijnen den 1 Februari e. k. en elke volgende aflevering telkens 2 maan den later- Bijdragen van eenigen omvang behooren derhalve zoodanig te worden ingedeeld, dat zoo noodig splitsing ter opneming bij gedeelten in opeenvolgende afleveringen mo gelijk is. In elke aflevering zal de noodige ruimte beschikbaar worden gesteld voor de opneming van annonces; daarvoor zullen naar be hoefte bladen van geklenrd papier worden ingevoegd ter aan vulling van de op de buiten- en binnenzijde van den omslag beschikbare ruimte. Bij de tegenwoordige hooge kosten van alle drukwerk en papier kan op kostbare circulaires en dure advertenties heel wat worden bezuinigd door aankondiging in ons tijdschrift, dat niet alleen in Nederland en de overzeeschc gedeelten van ons Rijk doch ook daar buiten wordt verspreid. Wij vertrouwen derhalve dat door velen van deze gelegenheid gebruik zal worden gemaakt. Voor nadere inlichtingen wende men zich tot het Bestuur onzer Vereeniging of tot den Redacteur van dit Tijdschrift. i9g

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1920 | | pagina 199