79 INGEKOMEN BOEKWERKEN. a. Topographische Kaart en Rijksdriehoeksmeting door Hk. J. Heuvelink, c.i. Hoogleeraar aan de Technische Hooge- school te Delft. Uitgave van de Rijkscommissie voor Graad meting en Waterpassing. Delft 1920. b. Verslag van de Rijkscommissie voor Graadmeting en Waterpassing aangaande hare werkzaamheden over het jaar 1918. 's Gravenhage 1919. c. Jaarverslag van den Topographischen Dienst in N e- derlandsch-Indië over 1918. Veertiende Jaargang. Batavia 1919. d. Jaarverslag van de Inspectie der landelijke inkomsten in Nederlandsch-Indië over 19161917 en 1918. Batavia 1919. e. Jaarcijfers voor het Koninkrijk der Nederlanden. Rijk in Europa. 1918. Bewerkt door het Centraal Bureau voor de Statistiek. De Ruilverkaveling in Frankrijk. Rede uitgesproken den 8en October 1919 door H. F. van Riel, ter opening zijner lessen aan den Landmeterscursus verbonden aan de Landbouw- hoogeschool te Wageningen. g. Het Torrens-stelsel in Suriname. Openbare Voordracht gehouden bij de aanvaarding van zijn ambt als lector in het burgerlijk- en administratief recht aan den Landmeterscursus der Landbouwhoogeschool te Wageningen op 8 October 1919, door A. van der Deure, Jur. Cand. h. Rechtszekerheid van den grondeigendom in Suri name, door A. van der Deure, Lector aan de Landbouwhooge school {Overdruk uit «De West-Indische Gids», Aft. januari 1^20). z'. Tijdschrift der Vereeniging van hooger technisch personeel bij het Kadaster in Nederlandsch-Indië. Jaarg. I, Afl. 1. Magelang, Dec, 1919. k. Journal des Géomètres, Organe officiel de la Société des Géomètres-Experts de France, Fondée en 1847. Soixante- Treizième Année, 1920, N°. 1, 2 en 3. {Gedurende de Oorlogs jaren niet verschenen I. Besondere Mitteilungen über das geodatisch-kultur- technische Studium und die Prüfungen für Landmesser und in Kulturtechnik an der preussischen landwirtschaftlichen Akade- mie zu Bonn-Poppelsdorf. Bonn, 1919.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1920 | | pagina 79