02 Van langen duur heeft zijn arbeid hier niet mogen zijn; reeds den 23 Januari 1920 overleed hij na eene kortstondige onge steldheid. Hij ruste in vrede. VEREENIGING voor KADASTER en LANDMEETKUNDE. Nieuwe leden: J. C. Thonus, landmeter van het Kadaster, Leiden. J. G. Pompe, Zutphen. M. W. Abresch, Groningen. A. Kruidhof, volontair, Helmond. BERICHTEN. Bij K. B. van 21 November 1919, No. 102 is met ingang van 1 Januari 1920 eervol ontslag verleend, onder dankbetuiging voor de aan den Lande bewezen diensten, aan: F. A. Claessen, Ingenieur-verificateur van het Kadaster te 's-Gravenhage en aan A. I. van Baarle, Ingenieur-verificateur van het Kadaster te Dordrecht. Bij K. B. van 24 December 1919, No. 61 zijn met ingang van i Mei 1920 benoemd tot Ingenieur-verificateur van het Kadaster: te s-Gravenhage, M. de Vos, thans Ingenieur-verificateur van het Kadaster te Zutphen; te Dordrecht, A. N. Hamelberg, thans Landmeter van het Kadaster te Arnhem en te Zutphen, Th. C. Kwisthout, thans Landmeter van het Kadaster te Rotterdam. De Landmeter J. H. Loewer te 's-Gravenhage en de Land meter J. C. Hoogenboom te Dordrecht zijn, tot 1 Mei 1920, belast met de waarneming der functiën van Ingenieur-verificateur van het Kadaster, resp. in de 8e en de 9e divisie. Bij K. B. van 25 Maart 1920, N°. 75 is op verzoek ingetrokken de benoeming van W. van Heijningen Nanninga tot Bewaarder der Hypotheken en van het Kadaster te Rotterdam, onder bevestiging in dezelfde betrekking te Roermond en benoemd I

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1920 | | pagina 82