BERICHTEN. De te Wageningen in opleiding zijnde adspirant-landmeters zijn van 16 Juli tot en met 15 Augustus bij den gewonen veld dienst en van 16 Augustus tot en met 15 September bij den dienst der grondbelasting gedetacheerd. De candidaat-landmeters van hel tweede studiejaar zijn van 16 Juli tot en met 16 Augustus bij de hypothecaire boekhouding en van 16 Augustus tot en met 15 September bij den gewonen velddienst, die van het eerste studiejaar zijn van 16 Juli tot en met 15 September bij de kadastrale boekhouding gedetacheerd. Tot leden der commissie, belast met het onderzoek van hen, die met den titel van candidaat-landmeter in opleiding wenschen te worden genomen voor de betrekking van adspirant-landmeter van het Radaster, welk onderzoek in Augustus te 's-Gravenhage zal plaats hebben, zijn benoemd: J. W. den Hartogh, ingenieur-verificateur van het Kadaster te Amsterdam, tevens Voorzitter; H. H. Kreeftenberg, landmeter van het Kadaster, gede tacheerd bij het Departement van Financiën te 's-Gravenhage; H. Iwema, landmeter van het Kadaster te Leiden, tevens Secretaris. Tot leden der examencommissie voor landmeter van het Kadaster in 1921 zijn benoemd: P- J- Hogenhuis, ingenieur-verificateur van het Kadaster te Utrecht, tevens Voorzitter; Th. L. Kwisthout, ingenieur-verificateur van het Kadaster te Zutphen; J. C. Burgersdijk, controleur der grondbelasting te 's-Gra venhage H. F. van Riel, lector aan den landmeterscursus te Wage ningen; A. van der Deure, lector aan den landmeterscursus te Wage ningen; J. H. Loewer, landmeter aan het Kadaster te 's-Gravenhage. Den landmeter M. J. L. Vogel te 's-Hertogenbosch is m. i. v. i Juli 1921 op zijn verzoek eervol ontslag verleend. 129

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1921 | | pagina 135